Kutsu vuosikokoukseen ja palkitsemistilaisuuteen
Lähetetty: 18.11.2022 09:39
Lämpimästi tervetuloa suunnistusjaoston vuosikokoukseen UKK-Instituutille (auditorio) keskiviikkona 23.11.2022.
Kahvia, munkkia ja mehua on tarjolla kahviossa klo 17.30 alkaen.
Palkitsemistilaisuus klo 18-19
Vuosikokous klo 19
Alla palkittavat. Lista on pitkä, joten selaathan sen loppuun asti.
Vuosipalkitseminen:
Erika Ahlfors
Ronja Gröhn
Venla Harju
Juho Heikkinen
Anni Haanpää
Lumi Heinilä
Arto Itkonen
Marjo Jännes-Malm
Lauri Kahila
Jukka Kallio
Marko Karjalainen
Maaret Kastelli
Sanna-Maija Kela
Eemil Koskinen
Aino Koskinen
Camilla Kulmala
Petteri Lauronen
Juha Lilja
Saku Repo
Arttu Ritala
Henna Saarinen
Heikki Tukiainen
Heidi Tuorila
Selma Turpeinen
Saana Turpeinen
Annika Viilo
Silja Yli-Hietanen
Seuranmestarit:
D1RRS Hilma Hirvonen
D2RRS Julia Rantanen
D4RRS Selma Ylä-Tuuhonen
D5RRS Saimi Lahtinen
D6RRS Senni Lindstedt
D7RR Saimi Turunen
D8RR Fanni Laurila
D9RR Annika Kärkelä
D10RR Milja Mylläri
D10 Milla Karjalainen
D11 Saana Turpeinen
D12TR Vilja Laine
D12 Saara Malm
D14 Helmi Turunen
D16 Pihla Lampinen
D18 Isabella Lillqvist
D35 Anni-Maija Fincke
D40 Maria Laine
D45 Sanna-Maija Kela
D50 Marja Joutsen
D55 Minna-Liisa Mankkinen
D60 Päivi Virekunnas
D65 Tuire Niemi
D70 Hilkka Lankia
D21 Milla Hirvonen
H1RRS Reino Kotilahti
H2RRS Iivo Kinni
H3RRS Väinö Kotilahti
H4RRS Eemi Kinni
H6RRS Oiva Hukkanen
H7RRS Otso Lahtinen
H7RR Eeli Petäjämäki
H8RR Sauli Karjalainen
H9RR Aapo Turunen
H10RR Anton Laurila
H10 Juho Heikkinen
H11 Aleksi Kivistö
H12 Saku Repo
H13 Joona Kivistö
H14 Pyry Ahonen
H16 Eetu Lehtovirta
H20 Otso Tukiainen
H35 Erno Paju
H40 Jarkko Laine
H45 Sami Lahtinen
H50 Janne Märkälä
H55 Arto Itkonen
H65 Arto Kiiskinen
H70 Matti Haarajoki
H75 Pertti Heikkilä
H85 Asko Brax
H21 Antti Saikko
Stipedit palkitsemisrahastosta:
Venla Harju
Elias Kuukka (jaettu mitalikahveilla)
Anton Kuukka
Kahvia, munkkia ja mehua on tarjolla kahviossa klo 17.30 alkaen.
Palkitsemistilaisuus klo 18-19
Vuosikokous klo 19
Alla palkittavat. Lista on pitkä, joten selaathan sen loppuun asti.
Vuosipalkitseminen:
Erika Ahlfors
Ronja Gröhn
Venla Harju
Juho Heikkinen
Anni Haanpää
Lumi Heinilä
Arto Itkonen
Marjo Jännes-Malm
Lauri Kahila
Jukka Kallio
Marko Karjalainen
Maaret Kastelli
Sanna-Maija Kela
Eemil Koskinen
Aino Koskinen
Camilla Kulmala
Petteri Lauronen
Juha Lilja
Saku Repo
Arttu Ritala
Henna Saarinen
Heikki Tukiainen
Heidi Tuorila
Selma Turpeinen
Saana Turpeinen
Annika Viilo
Silja Yli-Hietanen
Seuranmestarit:
D1RRS Hilma Hirvonen
D2RRS Julia Rantanen
D4RRS Selma Ylä-Tuuhonen
D5RRS Saimi Lahtinen
D6RRS Senni Lindstedt
D7RR Saimi Turunen
D8RR Fanni Laurila
D9RR Annika Kärkelä
D10RR Milja Mylläri
D10 Milla Karjalainen
D11 Saana Turpeinen
D12TR Vilja Laine
D12 Saara Malm
D14 Helmi Turunen
D16 Pihla Lampinen
D18 Isabella Lillqvist
D35 Anni-Maija Fincke
D40 Maria Laine
D45 Sanna-Maija Kela
D50 Marja Joutsen
D55 Minna-Liisa Mankkinen
D60 Päivi Virekunnas
D65 Tuire Niemi
D70 Hilkka Lankia
D21 Milla Hirvonen
H1RRS Reino Kotilahti
H2RRS Iivo Kinni
H3RRS Väinö Kotilahti
H4RRS Eemi Kinni
H6RRS Oiva Hukkanen
H7RRS Otso Lahtinen
H7RR Eeli Petäjämäki
H8RR Sauli Karjalainen
H9RR Aapo Turunen
H10RR Anton Laurila
H10 Juho Heikkinen
H11 Aleksi Kivistö
H12 Saku Repo
H13 Joona Kivistö
H14 Pyry Ahonen
H16 Eetu Lehtovirta
H20 Otso Tukiainen
H35 Erno Paju
H40 Jarkko Laine
H45 Sami Lahtinen
H50 Janne Märkälä
H55 Arto Itkonen
H65 Arto Kiiskinen
H70 Matti Haarajoki
H75 Pertti Heikkilä
H85 Asko Brax
H21 Antti Saikko
Stipedit palkitsemisrahastosta:
Venla Harju
Elias Kuukka (jaettu mitalikahveilla)
Anton Kuukka